Plavání

Léto, teplo, voda… bazény plné lidí a kolem stánky, párty stany a skvělá zábava. Pořádáte právě závody v plavání a potom se chystáte na skvělý mejdan u vody? Při mejdanu nebude chybět hudba a koktejly. Při plavání zase různé styly plavání jako kraul (volný styl), znak, prsa a motýlek. K nejrychlejšímu stylu náleží kraul a jde o střídavý pohyb nohou a rukou. Na znak se plave na zádech, u prsou zabírají ruce do stran a nohy se odráží stylem žáby.

Ani léto nepřináší stále stejné počasí, večer se zatáhlo a vy se radujete, že jste si obstarali párty stany, protože tam jsou všichni pod střechou. Nefouká na ně, neprší a k přespání navíc získají nafukovací postele, které se dají nafouknout během několika minut úplně bez problémů. Na nafukovací postele se vejde i několik lidí, záleží jak velké jste pořídili.

Po náročné oslavě a závodech bude zapotřebí pořádně vyčistit bazény. S nečistotou ve vodě si poradí písková filtrace, která má v sobě křemičitý písek. Jakmile vodu pročistí, vrací ji zpátky do bazénu. Písková filtrace se velmi snadno udržuje.