Pet Society – návod (Facebook hra)

Pet SocietyNašli jste si na Facebooku aplikaci Pet Society, která vás zaujala, ale nevíte přesně kudy kam? Tak možná právě pro vás je tento článek pro vás tím vhodným. Pro začátek je to lehké, do vyhledávače stačí napsat Pet Society a aplikaci si můžete zcela podmanit.

Ze startu si musíte vytvořit svou virtuální postavičku, která se podobá možná medvědovi, možná zajíci, či jiné malé potvůrce. Vybere ji barvu, jméno, pohlaví, tvar a pak hurá do nového bytu. Ve virtuální vesničce v Pet Society má každý svůj baráček, kde si postupně budujete nové a nové pokoje, klidně si můžete v pokoji udělat vlastní pláž, nahrávací studio, nebo si budete pěstovat na vaší zahrádce.

Jaký je cíl hry?

Tak, jako v každé hře musíte získat co nejvíce bodů, které vás posunou do dalšího levelu. A je jasné, že čím vyšší level, tím více vám Pet Society může nabídnout. Body získáváte u návštěvy přátel, nakupování, posíláním dárku, dáváním věci na ekologické zpracování nebo třeba soutěžením na atletickém stadionu, kde také můžete vydělávat peníze, stejně jako návštěvami.

Za získané peníze v nejrůznějších obchodech vybavujete váš byt nábytkem a různými dekoracemi, kupujete své postavičce jídlo a oblečení nebo sazeničky na zahrádku, či elektroniku nebo kouzelné či různé sezónní a jinak omezené věci. Pokud se vám zdá, že i tak máte málo peněz, můžete si je dokoupit za ty opravdivé. O svou postavičku v Pet Society musíte pečovat, pomocí ukazatelé na pravém boku zjistíte, zda máte dát svému miláčkovi najíst, umýt ho nebo si s ním jen pohrát.

Pet Society – návrat do dětství

Pamatujete si ještě, jak jste měli jako ti nejmenší každý svoje tamagochi?! Kdo ho neměl, ten byl takzvaně out. Éra těchto skořápek už je sice pryč, za to je tady facebook se svou zábavnou aplikací Pet Society.

Princip je v podstatě stejný. Na začátku si vytvoříte svou postavičku, samozřejmě ne lidskou. Jejich vzhled by se dal možná přirovnat k pokémonům. Své postavičce v Pet Society vyberete jméno, určité pohlaví a také barvičku jeho těla a jeho tvar.

Hned na začátku dostanete při vstupu do svého nového domu nějakou danou část peněz, za kterou si můžete pořídit základní potřeby do bytu a nějaké to oblečení. To si pochopitelně během celé aplikace Pet Society, můžete měnit podle toho, jak se vám zachce. O svou postavičku se musíte i starat, znamená to, že jí musíte dávat pravidelně najíst, pečovat o hygienu, či si s vaším virtuálním miláčkem hrát.

Jak získat herní měnu

Pokud chcete získat peníze, stačí vyrazit si zaběhat na stadion a zasoutěžit si o ně. Také můžete peníze získat milou návštěvou u vašich přátel, kteří také hrají Pet Society. Jednou denně máte možnost vytočit si v kole štěstí část peněz. O svůj dům se musíte starat a vybavovat jej, jak se vám je zlíbí. Můžete se svou postavičkou navštěvovat různé obchody, kde kromě nábytku a jídla seženete vše, co si zamanete. V aplikaci Pet Society máte také vlastní zahrádku, takže si můžete svou stravu klidně vypěstovat. Pokud doma nemáte svého mazlíčka, tak je právě Pet Society hra pro vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *