Hra Happy Aquarium (Facebook hra)

Happy Aquarium

Milujete rybičky? Chtěli byste si je domu pořídit, ale rodiče vám to nedovolí? Ať už je problém jakýkoliv, můžete využit facebooku, na kterém naleznete aplikaci Happy aquarium. Je to zadarmo, vaše rybičky nebudou nikomu sedět, dělat nepříjemné zvuky a ani nikoho nebudou nic stát, tak co si to vyzkoušet?!

Princip hry Happy Aquarium

Happy aquarium je aplikací, pomocí které si vytvoříte virtuální akvárium, které můžete na internetu nonstop sledovat, pečovat o něj, měnit dekorace, vylepšovat interiér a především nakupovat a starat se o stále nové a nové rybičky. Ty si nakoupíte už jako maličké, pojmenujete si je a postupem času vám vyrostou, spářit, můžete si je vytrénovat nebo třeba změnit jméno. Prostě záleží jen na vás, jak chcete, aby vypadalo vaše ideální akvárium.

Rybičky, ale nejsou zdaleka tím jediným co Happy aquarium nabízí. Tato aplikace jako poměrně malá, ale v současnosti je jednou z nejrozšířenějších. Kromě rybiček si zde můžete pořídit vodní rostliny, hvězdice, šneky, mořské koníky, želvy, tučňáky a medúzy. Některé živočichy můžete získat díky tomu, že je adoptujete ze stránky vašeho kamaráda, který také Happy aquarium hraje.

Jaký je cíl hry?

Jedním z hlavních cílu hry je dosáhnout co nejvyššího počtu peněz, díky kterým si můžete dovolit koupit všechny ty nové vymoženosti. Díky nakupování získáváte také více bodů, díky kterým se dostáváte stále do vyšších a vyšších levelů. Nezbytnou součástí pro postup do dalšího levelu je i čištění jak svého, tak cizího akvária. Také obchůzky u vašich přátel vám můžou přinést nějaké ty peníze. U každého z nich můžete vyloupit truhlu s penězi, stejně tak, jako oni u vás. S Happy aquarium vás prostě nuda nečeká!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *