Kokua Jumper – nejlepší dětské odrážedlo

Dětská odrážedla jsou výborným nástrojem, díky kterému se děti učí držet balanc a připravují se tak na následující ježdění na kole bez nutnosti použití přídavných koleček. Dětských odrážedel je nepřeberné množství, dnes si ale představíme krále mezi odážedly. Kokua Jumper je právem považováno za nejlepší dětské odrážedlo na trhu. V článku se dozvíte čím je tak vyjímečné a zda-li jeho cena okolo 5.000 Kč opravdu stojí za to.

V čem je odrážedlo Kokua Jumper speciální?

Kokua Jumper jako první dětské odrážedlo na světe nabízí odpruženou zadní stavbu pomocí elastomeru. Díky tomu se při jízdě nenamáhá tolik dětská páteř. Je to k něčemu vůbec dobré? Ano, je! Zkuste si na svém kole sundat pedály a veškerou váhu těla držet pouze na sedačcce. Příjemné Vám to rozhodně nebude..

Příprava na kolo pomocí odrážedla

Dětské odrážedlo Kokua vychází svou geometrií z klasických kol. Díky tomu bude následný přechod na klasické kolo (Jak vybrat jízdní kolo)mnohem snazší a děti jsou na něm jistější. Na odrážedle totiž získají potřebnou stabilitu a odvahu pro šlapání bez nepraktických přídavných koleček.

Kvalitní komponenty + nízká hmotnost

Dalším lákadlem jsou kvalitní komponenty. Tedy průmyslová ložiska v obou nábojích a středovém složení, výborné pláště Schwalbe Big Apple a především kvalitně polstrované sedlo. Praktické jsou i dvě délky sedlové trubky pro doladění výšky sedla dle věku dítěte. Samotný rám je vyroben z lehké a odolné slitiny hliníku s označením AL 7005 a celková hmotnost odrážedla je úctyhodných 3,4 kg.

Nejlepší volba všech zapálených cyklistů (tatínků)

V neposlední řade je to nejlepší „hračka“ všech zapálených tatínků 🙂 Existuje mnoho povedených úprav odrážedla Kokua. Existuje mnoho barevných modifikací a dokonce i úpravy s funkční kotoučovou brzdou či karbonovou vidlicí 🙂

Kokua Jumper s odpruženou vidlicí

Kokua Jumper – nejlepší přítel dítěte

Koupí tohoto odrážedla rozhodně doporučujeme. Vaše dítě Vás za to bude zbožňovat a nebude chtít dělat nic jiného než jezdit na své Kokue. Koukněte se na video níže a uvidíte co vše je možné na tomto dětském odrážedle vyvádět.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *