Andropharmia Slim – jak zhubnout

Mnoho žen i mužů by chtělo ale neví jak zhubnout. Snaží se držet drastické diety typu jak rychle zhubnout za 4 dny 5 kg, po kterých přijde na řadu jojo efekt a zhoršují si tak zbytečně zdraví. Jiní se snaží denně cvičit, dřít v posilovně, ale když času nebo peněz není nazbyt, výsledky jsou ty tam. Pro všechny, kdo hledají způsob, jak zhubnout trvale a cítit se lépe, zdravě a atraktivně je tu jednodušší řešení. Na co jiného se spolehnout než na sílu přírody? Začněte plnit své sny a přesto pečovat o svoje zdraví.

Čistě přírodní přípravek Andropharmia Slim pomůže s hubnutím jednou pro vždy.

Co produkt Slim obsahuje?

Doplněk stravy Slim obsahuje jen čisté přírodní extrakty nejefektivnějších rostlin pomáhající s problémem, jak zhubnout. Obsahuje extrakt z rostliny Caralluma, která dokáže regulovat hladinu cukru v krvi a je proto vhodná i pro diabetiky. Dokáže také brzdit ukládání tuků. Dále obsahuje extrakt z Chaluhy bublinaté, která díky vysokému obsahu jódu reguluje celkové metabolické funkce v těle tak, že vede ke snižování tělesné hmotnosti. A také významný extrakt z rostliny Garnicie kambodžské, která potlačuje chuť k jídlu, navíc příznivě působí na metabolismus. Tělo díky ní začne využívat tukové zásoby jako zdroj energie. Sekundárními látkami pomáhající celkovému efektu jsou Čaj Oolong a Čajovník čínský, dále Chrom a Přeslička rolní, která pomáhá i v boji proti podkožní celulitidě.

Tento produkt obsahuje pouze 100% přírodní látky a je zcela bezpečný o čemž vypovídají i provedené testy v českých akreditovaných laboratořích. Pomáhá zlepšit zdraví a vzhled těla každému, kdo by chtěl ale neví jak zhubnout.

Jak pomáhá?

  • celkové zdraví organismu
  • léčba celulitidy
  • antioxidační účinky
  • detoxikační účinky
  • celková vitalita díky dodání důležitých látek
  • tvaruje postavu
  • zvýšení sebevědomí

Jak zhubnout?

Čistě přírodní produkt Andropharmia Slim odpovídá na prokletou otázku jak zhubnout tuk na břiše, stehna nebo jiných partiích, které Vám dělají starosti. Pomáhá všem, bez rozdílu. Kromě pomoci při ztrátě kil také zlepšuje zdraví a vyživuje organismus tak, aby mohl správně fungovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *